Coraz popularniejszy staje się w Polsce leasing pracowników z Ukrainy. Dlaczego? Dlatego, że firmy coraz częściej potrzebują tymczasowego wsparcia.

Oczywiście mogłyby zatrudnić Polaków, jednak jest to znacznie mniej opłacalne. Jeśli jesteś pracodawcą, który potrzebuje czasowego wsparcia produkcji, lub projektu, powinieneś rozważyć możliwość wynajęcia do pracy obywatela Ukrainy.

Sprawdzi się on nie tylko jako pracownik sezonowy w rolnictwie, czy sadownictwie, ale będzie również doskonałym specjalistą w innych dziedzinach, także wymagających obszernej wiedzy i cennego doświadczenia. Leasing pracowników z Ukrainy sprawdzi się w Twojej firmie jeśli Twoje koszty pracownicze rosną i przewyższają zyski.

Gdy masz niedobór pracowników związany z urlopami, lub dłuższym chorobowym. Lub po prostu, gdy potrzebujesz pracowników w sezonie, w którym Twoja firma ma najwięcej pracy.

Leasing w tych przypadkach to ciekawe rozwiązanie. Nie martwisz się o zbędne formalności, wynajmujesz pracownika i płacisz wyłącznie agencji wynajmującej.

www.seeimagination.pl